PsychoBrainz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PsychoBrainz

Fuckin' with us you're fuckin with psychoz Gunshots and knifeholes, you know how the life goes...
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Киксовииии

Go down 
АвторПорака
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:39 am

Ајде овде пишете киксови шо некој ги има напраено Very Happy На примееер:

На час по Историја.
Наставник: Сејџан, кога беше првата светска војна?
Сејџан:Епа...мммм....во...во 2001 наставниче!!
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: kiks   Киксовииии Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:41 am

На час по математика (Учефме таму некој глупости, на 4та,на 3та) Very Happy
Алек (Кивнува)
Дона: На четврта!
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: ...   Киксовииии Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:45 am

На час по математика
Иле: Пооо колку брзо се суши таблата од печкатаа!
Дарко: Па отворете го џамо!!
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: ...   Киксовииии Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:46 am

Алек: Диме пушти го светлото на најјако!
Диме: Ама....да не се бунат комшите??
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: ...   Киксовииии Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:50 am

На час по математика, Давид го дупи Кире со молиф од зад него Very Happy
Кире: Наставниче речете му на Давид ме дупи од назад од преге!!!
Наставникот: На мојот час нема дупење, ни од назад ни од напред!!!
Very Happy:D lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Re: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:56 am

На Историја испитва наставничката и еден школски крева рака...
Наставничката: Ајде стани ти...
Горан: Можи да одам по потреба ?

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
cracker
Admin


Број на мислења : 3
Join date : 2008-01-16

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Re: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 2:50 am

Си кажваме клетви со брачет ми, и едно време ми вели :
- Да дај господ ко ке си сам никој да нема до тебе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Re: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 3:12 am

cracker напиша:
Си кажваме клетви со брачет ми, и едно време ми вели :
- Да дај господ ко ке си сам никој да нема до тебе Very Happy

Хуахауахаауахау... закон Very Happy

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Keti

Keti

Број на мислења : 32
Join date : 2008-01-16
Age : 29

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Re: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 3:01 am

Проф. по Биологија : Ај кажи нешто за црвените алги
Сотир: Па тие содржат кафеав пигмент од кој ја добиват црвената боја :S

Maја : Еј од шо умре Гилгамеш?
Кика: Од смрт

Проф. по ликовно: Ете можите да нацртате и лицја од БОР (ама лисја)....

Влегваме во канцеларијата и Ангела гледа кај шо се вари кафе и прај : Еј варето се кафи Very Happy

Кицо : Ти си најчупето глупе...

Сара: Како не му е страф да пливат сами во длабокотоо?
Кети : Од шо да му е страв бе ко си знај да плива...?
Сара: Еми шо знајш можи ке падни во некој канал....

Гледам фудбал со брат ми и го слушам коментаторот...
Гооол 2 нулааа... какоф гол... упс извинете не било гол било снимка од претходниот гол
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ketibt.piczo.com
Keti

Keti

Број на мислења : 32
Join date : 2008-01-16
Age : 29

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Re: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 3:13 am

Ратко вози точак
Јас: Кај се видело точак на точак
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ketibt.piczo.com
cracker
Admin


Број на мислења : 3
Join date : 2008-01-16

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Re: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitimeСаб Јан 19, 2008 2:09 am

Cracker : оти тебе не те пуштат покасно бе?
Аlek : па понеделник почнуваме на училиште и не ме пушта мајка ми.
Cracker : e шоооо жими куро до понеделник 3 пати ке се искапам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Keti

Keti

Број на мислења : 32
Join date : 2008-01-16
Age : 29

Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Re: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitimeНед Мај 11, 2008 6:43 pm

Проф. по ликовно : Ај сега со едното уво слушајте а со другото цртајте

Маца : В раце ми се рацете

Едно ѓупче: Лична дај 5 ден
јасмина: Не сум бе лична

Николина : Дај ми една орбит и една мастика

Јас : Еден тост со мал хаха

Проф. по Англиски: Не можи да сакате то шо сакате

lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ketibt.piczo.com
Sponsored content
Киксовииии Empty
ПишувањеПредмет: Re: Киксовииии   Киксовииии Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Киксовииии
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
PsychoBrainz :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: