PsychoBrainz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PsychoBrainz

Fuckin' with us you're fuckin with psychoz Gunshots and knifeholes, you know how the life goes...
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали лесно простувате?

Go down 
АвторПорака
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Дали лесно простувате? Empty
ПишувањеПредмет: Дали лесно простувате?   Дали лесно простувате? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 12:24 am

Колку може човек да ви згреши за да му простите? или се лутите при најмала ситница?
Јас многу толерирам и тешко се лутам но кога ќе ме изнервираат тешко простувам...

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Дали лесно простувате? Empty
ПишувањеПредмет: epa..   Дали лесно простувате? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 12:52 am

Епа...Секој заслужва втора шанса...па макар и трета...Зависи шо згрешил...Јас брзо се лутам а и брзо простувам Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Дали лесно простувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали лесно простувате?   Дали лесно простувате? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 12:55 am

Се сложвам до некаде... али нема везе секој има свое мислењи и психа Very Happy

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
nixa_urban_skillz

nixa_urban_skillz

Број на мислења : 13
Join date : 2008-01-16
Age : 29
Местолокација : Битола

Дали лесно простувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали лесно простувате?   Дали лесно простувате? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:46 am

Е сеа...дали лесно простувам...... али во секој случај има разлика за шо се работи, има поголеми и помали грешки, но сепак мислам дека ако некој нешто ми згреши и да му простам никогаш нема да го гледам како порано, а доколку се работи за неверство..никогаш не би го простил тоа
Вратете се на почетокот Go down
http://www.urban-skillz.tk
kumba
Moderator
Moderator
kumba

Број на мислења : 35
Join date : 2008-01-16
Age : 31

Дали лесно простувате? Empty
ПишувањеПредмет: Просто и едноставно   Дали лесно простувате? Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 1:08 am

Тешко можиш да ме изнервираш и тешко простувам!!!
Ама христијански е да се прости! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://solzaismea.tk
Keti

Keti

Број на мислења : 32
Join date : 2008-01-16
Age : 29

Дали лесно простувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали лесно простувате?   Дали лесно простувате? Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 2:24 am

лесно мојш да ме изнервираш... и лесно простувамм... добро сеа не баш за се...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ketibt.piczo.com
Just*a*Girl

Just*a*Girl

Број на мислења : 8
Join date : 2008-01-21
Age : 27

Дали лесно простувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали лесно простувате?   Дали лесно простувате? Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 1:04 am

не дозволвам некој под просечни да ме изнервират,не се лутам за ситници.. а и колку ми згрешиле-со толку ќе му вратам,а за простување.....не простувам лесно
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали лесно простувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали лесно простувате?   Дали лесно простувате? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали лесно простувате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
PsychoBrainz :: Наука :: Филозофија и психологија-
Отиди до: