PsychoBrainz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PsychoBrainz

Fuckin' with us you're fuckin with psychoz Gunshots and knifeholes, you know how the life goes...
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Хомосексуалци

Go down 
АвторПорака
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 12:20 am

Каков е вашиот став за хомосексуалците?

Јас викам нека се ебат... ? СМРТ ЗА СВИТЕ ПЕДЕРА... Very Happy

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: И јас така мислам...   Хомосексуалци Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:00 am

Озбилно пер...Абе беј да видам хомосексуалец ке го исповратам,гнасни ми се Very Happy Нека си земат едно мало островче (колку едно село негде) и нека се истребат сите на него... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:04 am

alek напиша:
Озбилно пер...Абе беј да видам хомосексуалец ке го исповратам,гнасни ми се Very Happy Нека си земат едно мало островче (колку едно село негде) и нека се истребат сите на него... Very Happy

Дај боже да се истребат и да се загиниш ти на островот... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy... hahaha... btw не се лути... мајтап ... Smile

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: хахаха   Хомосексуалци Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:26 am

Хахаха недај божеее Very Happy Абе јас можи рекоф дека се лутам брзо ама не сеа до толку Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:34 am

alek напиша:
Хахаха недај божеее Very Happy Абе јас можи рекоф дека се лутам брзо ама не сеа до толку Very Happy

Океј ко така... Very Happy

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
kumba
Moderator
Moderator
kumba

Број на мислења : 35
Join date : 2008-01-16
Age : 31

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Хахахахаххахаха   Хомосексуалци Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 1:11 am

Јас ги поддржвам потполно, нивни животи, нивни ставови! То ти е исто ко некој вас да ви забрани да имате студио или голема куќа со наполитанки таму....не знам....шо.... Ама син ми утре да ми речи геј сум ке му извам 999 голи жени да се поремети Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://solzaismea.tk
Keti

Keti

Број на мислења : 32
Join date : 2008-01-16
Age : 29

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 2:21 am

ми ту неам ништо против хомосексуалциии шо сакат нека си прат и шо сакат нека си бидат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ketibt.piczo.com
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 3:16 pm

kumba напиша:
Јас ги поддржвам потполно, нивни животи, нивни ставови! То ти е исто ко некој вас да ви забрани да имате студио или голема куќа со наполитанки таму....не знам....шо.... Ама син ми утре да ми речи геј сум ке му извам 999 голи жени да се поремети Wink

Хммм... како можи да ги поддржуваш ... замисли брат цел свет педери... и шо ќе биди тоа... уствари крај на светот... нема да има размножување и др. ствари... Wink

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
kumba
Moderator
Moderator
kumba

Број на мислења : 35
Join date : 2008-01-16
Age : 31

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Лалаллалааа   Хомосексуалци Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 10:03 pm

Machor напиша:
kumba напиша:
Јас ги поддржвам потполно, нивни животи, нивни ставови! То ти е исто ко некој вас да ви забрани да имате студио или голема куќа со наполитанки таму....не знам....шо.... Ама син ми утре да ми речи геј сум ке му извам 999 голи жени да се поремети Wink

Хммм... како можи да ги поддржуваш ... замисли брат цел свет педери... и шо ќе биди тоа... уствари крај на светот... нема да има размножување и др. ствари... Wink

Абе тој шо си испланирал да си биди геј ке биди, со има врска со светот. Ти не си геј, јас не сум геј, алек не е геј и уше неклку милијарди луѓе шо размислуват ко нас. Тој шо е геј така нека си остани.
Вратете се на почетокот Go down
http://solzaismea.tk
Just*a*Girl

Just*a*Girl

Број на мислења : 8
Join date : 2008-01-21
Age : 27

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 1:06 am

болни луѓе со испомешани хормони...ниту ги поддржвам ниту се замарам со нив...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Хомосексуалци
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
PsychoBrainz :: Наука :: Филозофија и психологија-
Отиди до: