PsychoBrainz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PsychoBrainz

Fuckin' with us you're fuckin with psychoz Gunshots and knifeholes, you know how the life goes...
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали сте по модата?

Go down 
АвторПорака
Keti

Keti

Број на мислења : 32
Join date : 2008-01-16
Age : 29

Дали сте по модата? Empty
ПишувањеПредмет: Дали сте по модата?   Дали сте по модата? Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 11:38 pm

Епа вакаа не ми текнуваше друго шо да пишам...ама нема везе Very Happy
Шо мислите за модата... Дали имате одреден стил за облеквање... дали ја следите модата и сл... ај пишете нештооо позз
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ketibt.piczo.com
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Дали сте по модата? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте по модата?   Дали сте по модата? Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 11:43 pm

Мода не следам... а за стил на облеквање... во широко се носам секогаш... Ecko Untld, Ecko Red, Dada, Karl Kani... итн. не ми текнуват сега... значи Street Fashion...

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Дали сте по модата? Empty
ПишувањеПредмет: адад   Дали сте по модата? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 12:31 am

Јас кремски се носам... Very Happy Неам некој посебен стил на облеквање али .... си носам то шо ме бендисва Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
Just*a*Girl

Just*a*Girl

Број на мислења : 8
Join date : 2008-01-21
Age : 27

Дали сте по модата? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте по модата?   Дали сте по модата? Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 12:54 am

одреден стил...неам..дали ја следам модата...најчесто да,ама се облеквам во то шо си се осеќам комотно... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали сте по модата? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте по модата?   Дали сте по модата? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте по модата?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
PsychoBrainz :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: