PsychoBrainz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PsychoBrainz

Fuckin' with us you're fuckin with psychoz Gunshots and knifeholes, you know how the life goes...
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Crn Humor...

Go down 
АвторПорака
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:40 pm

aj jas ke po4nam...
So e pokrvavo od dete vo kontinjer??????dete vo 3 kontinjeri Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:46 pm

Odi Mujo kaj Haso...i go prasva:Abe Haso,so ti bara deteto da spie nad kredenec?????
i Haso mu veli:Abe koga ke padni od krevet ne go slusam....
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:46 pm

Дошол вампирот кај другар му на гости исто така вампир и му вика брат мртов гладен сум дај нешто да каснеме и овој на тоа вели брат немам ништо.
Откако другарот ги здогледал двацата мртовци под масата му вели а овие што бараат тука?
-А тие се дијабетичари баба ги чува за слатко.
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:47 pm

си било некое дете...и имало рак..на нешто таму...и многу му досаѓало на татко му....

Д:тато, тато сакам желче..
Т:не бе сине ... не ти треба...
Д:ама тато, тато сакам желче..
Т:абе сине, шо ке ти е желче коа си имаш ракче...
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:47 pm

-И прака војникот бомба на баба му преку пошта и во писмото напишал....
-Бабо јас сум супер...бај д веј повлечија рачката за да добијам три дена отсуство....
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:48 pm

Што е тоа црвено, лигаво и се влече нагоре по женска нога?!

Носталгичен абортус!
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:48 pm

Majkata si doaga od rabota i sinot i veli:
-Mamo,mamo bato se obesi vo dnevnata.....Aprililiiiii ne se obesi vo dnevnata tuku vo kujnata!
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:49 pm

Edno dete ode kaj majkata i ja prasuva:
-Mamo,mamo moze da si igrame so baba?
-Moze sine samo posle pak da ja zakopate!
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:50 pm

фамилија во 4ернобил...
Ќерката: Мамо мамо ми расте трета цицка.
Мајката: Шо ме боли курот.
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:50 pm

мајка му вика на детето Лео Лео......и комшивкава - абе зошто детево Лео нели Мартин се викаше.....................................................-абе болен е од леукемија па го дупиме малку!
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:51 pm

Odi vnuce kaj dedoto na poseta, a detoto mu vika:
D: Ajde vnucko da povtorime za zivotnite.
V: Ajde
D: So dobivas ko ke mu go izmavas na lavce?
V: s*rma od lavce...
D: Bravo vnucko.
D: So dobivas ko ke mu go izmavas na kojnce?
V: s*rma od kojnce...
D: Bravo vnucko.
D: So dobivas ko ke mu go izmavas na slonce?
V: s*rma od slonce...
D: Bravo vnucko.
D: So dobivas ko ke mu go izmavas na dedo?
V: s*rma od dedo...
D: i.....?
V: I cokoladce!
Вратете се на почетокот Go down
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:51 pm

Ги пушта дете рацете во кофа со солна киселина и вика:
- Еј абе ова нема дно... !!!

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:52 pm

Во затвор седат двајца у келија и едниот бил лепрозен
Почнал да се чеша и му паднало увото и го фрла низ прозор
Пак се чеша му паѓа раката и неа ја фрла
По некое време пак и му паѓа ногата и неа ја фрла
И другиов се загледал и му вика... Друже уште малце и избега бе...
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:53 pm

ако ке покриеш цел кров со едно бебе??
Ке го сечеш на потенко.

******************************

Како се вика лепрозен у езеро?
Шумеча таблета.lol!
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:54 pm

пијан тип оди во месарница и го мачка месаро со пена за бричење по лицето и му вика: -Шта се пениш,бре? А месаро ја зема секирата во раката,му ја забива во грбо и го прашува: -А ти шо се секираш?
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:55 pm

Бебе на 100 степени се вика Жаре

Бебе на 200 степени се вика Огнен, а

Бебе на 300 степени се вика Димче
lol! jocolor
Вратете се на почетокот Go down
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:55 pm

Тооо... закон се вицовиве... Smile

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:58 pm

Си биле зоофил,пироман, некрофил, и мазохист.и виделе мачка, и
зоофилот рекол - ај да ја сексаме
пироманот рекол - ај да ја запалиме
некрофилот рекол - ај да ја запалиме, па да ја сексаме
мазохист рекол - мјау!
Вратете се на почетокот Go down
Tameless

Tameless

Број на мислења : 20
Join date : 2008-01-16

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeСре Јан 16, 2008 7:58 pm

Што е разлика меѓу педагог и педофил?
- За разлика од педагогот, педофилот навистина ги сака децата.
Вратете се на почетокот Go down
kumba
Moderator
Moderator
kumba

Број на мислења : 35
Join date : 2008-01-16
Age : 31

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Црн хумор...   Crn Humor... Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 2:40 am

Кои беа последните зборови кои ги изговорил возачот на Тоше пред несреќата?


- Тоше, Тоше види! Без раце!!!------------------------------------------------------------------------------------------------

Sad Почивај во мир Тоше и нека ти е вечна слава! Sorry за ова ама не е лично!
Вратете се на почетокот Go down
http://solzaismea.tk
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 3:00 am

ZAkon se ovie CRN HUMOR... prodolzete ko kje mozite... Smile

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
riste frizer4eБрој на мислења : 1
Join date : 2009-03-06

Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitimeПет Мар 06, 2009 4:50 am

-kako se spasilo deteto koga padnalo od 6-ti sprat od tarasa?
-se zakacilo so okoto za antenata.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Crn Humor... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Crn Humor...   Crn Humor... Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Crn Humor...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
PsychoBrainz :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: