PsychoBrainz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PsychoBrainz

Fuckin' with us you're fuckin with psychoz Gunshots and knifeholes, you know how the life goes...
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Како се чувствувате денес ?

Go down 
АвторПорака
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Како се чувствувате денес ? Empty
ПишувањеПредмет: Како се чувствувате денес ?   Како се чувствувате денес ? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 12:18 am

Јас мн. убо денес... мн. убо ми почна денот... кефој... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy поззз

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Како се чувствувате денес ? Empty
ПишувањеПредмет: МММ не најубо..   Како се чувствувате денес ? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:01 am

Епа се убо си почна се изнаспаф до 14 сато Very Happy Али...Се скарафме со Теа Sad То е....
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
nixa_urban_skillz

nixa_urban_skillz

Број на мислења : 13
Join date : 2008-01-16
Age : 29
Местолокација : Битола

Како се чувствувате денес ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес ?   Како се чувствувате денес ? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:09 am

denes....epten najsuperr:D iako na momenti mi nedostiga zenskata Very Happy:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.urban-skillz.tk
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Како се чувствувате денес ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес ?   Како се чувствувате денес ? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:20 am

nixa_urban_skillz напиша:
denes....epten najsuperr:D iako na momenti mi nedostiga zenskata Very Happy:D:D:D


Е да тоа... :S

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Keti

Keti

Број на мислења : 32
Join date : 2008-01-16
Age : 29

Како се чувствувате денес ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес ?   Како се чувствувате денес ? Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 2:30 am

Глупо ми почна денот... ама зато ми завршиии преубооооооо Very Happy И си се чуствувам хепи
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ketibt.piczo.com
Just*a*Girl

Just*a*Girl

Број на мислења : 8
Join date : 2008-01-21
Age : 27

Како се чувствувате денес ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес ?   Како се чувствувате денес ? Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 1:09 am

арно ми почна,станав кај 2 и нешто,се излежавав цел ден и сеа...ме ужаснува помислата дека утре сум на училиште....фак!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Како се чувствувате денес ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес ?   Како се чувствувате денес ? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
PsychoBrainz :: Наука :: Филозофија и психологија-
Отиди до: