PsychoBrainz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PsychoBrainz

Fuckin' with us you're fuckin with psychoz Gunshots and knifeholes, you know how the life goes...
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Од што се плашите најмногу ?

Go down 
АвторПорака
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Од што се плашите најмногу ? Empty
ПишувањеПредмет: Од што се плашите најмногу ?   Од што се плашите најмногу ? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 12:02 am

Јас од висина... pale Neutral

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
alek
Admin
alek

Број на мислења : 43
Join date : 2008-01-16
Age : 26
Местолокација : Дома -.-

Од што се плашите најмногу ? Empty
ПишувањеПредмет: аа....   Од што се плашите најмногу ? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 12:56 am

Епа...Пер јас не се плашам од висина Very Happy Се плашам од дволични луге ииии од темница Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://myspace.com/alek4ence
Machor
Admin
Machor

Број на мислења : 139
Join date : 2008-01-16
Age : 27
Местолокација : Underground

Од што се плашите најмногу ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу ?   Од што се плашите најмногу ? Icon_minitimeЧет Јан 17, 2008 1:03 am

alek напиша:
Епа...Пер јас не се плашам од висина Very Happy Се плашам од дволични луге ииии од темница Smile

Не се плашам од дволични луѓе, едноставно не ги ебам ич...

_________________
URbaN SkilLZ - Machor [MC], NixaNK [MC]
www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/urbanskillzma4ornixa
kumba
Moderator
Moderator
kumba

Број на мислења : 35
Join date : 2008-01-16
Age : 31

Од што се плашите најмногу ? Empty
ПишувањеПредмет: Просто и едноставно   Од што се плашите најмногу ? Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 1:13 am

Епа вака... јас се плашам од баба рога и од комшијата до мене (Алек знај) исто така се плашам од режисерот мој (С..Е) и најпоќе од кандусот шо сакаше да ме остај на полагање во втора и со 300 врски се спасив Laughing

глупо е али нема врска да се полни форумот afro
Вратете се на почетокот Go down
http://solzaismea.tk
Keti

Keti

Број на мислења : 32
Join date : 2008-01-16
Age : 29

Од што се плашите најмногу ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу ?   Од што се плашите најмногу ? Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 2:18 am

јас се плашам од педофили и одддд темница и одддд глувци Very Happy lol
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ketibt.piczo.com
nixa_urban_skillz

nixa_urban_skillz

Број на мислења : 13
Join date : 2008-01-16
Age : 29
Местолокација : Битола

Од што се плашите најмногу ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу ?   Од што се плашите најмногу ? Icon_minitimeПет Јан 18, 2008 3:05 pm

Se plasham od strav!! Smile
Aj sea....znam deka nikoj ne razbra od so se plasam, ali interesno e cuvstvoto koga se plasite od sopstveniot strav...ednostavno vi e strav od vasiot strav, i toa mnogu ve plasi.


lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.urban-skillz.tk
Just*a*Girl

Just*a*Girl

Број на мислења : 8
Join date : 2008-01-21
Age : 27

Од што се плашите најмногу ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу ?   Од што се плашите најмногу ? Icon_minitimeПон Јан 21, 2008 1:07 am

од пајаци и пијаници Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Од што се плашите најмногу ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Од што се плашите најмногу ?   Од што се плашите најмногу ? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Од што се плашите најмногу ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
PsychoBrainz :: Наука :: Филозофија и психологија-
Отиди до: